Apie įmonę

UAB "RAIDVIS" - vėdinimo sistemų ekspertai!

Kolektyvo branduolį sudaro kvalifikuoti ir energingi darbuotojai. Įmonės prioritetai - kokybiškai ir pagal sutartus terminus atlikti darbus. Įmonė pastoviai tobulinasi vedinimo ir kondicionavimo srityje ir sėkmingai diegia šiame sektoriuje atsirandančias naujoves. Mes pastoviai tobuliname savo darbo metodiką.

Greitas reagavimas, profesionalus požiūris į kliento pageidavimus ir aukštos kvalifikacijos personalas užtikrina teikiamų paslaugų kokybę.

Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti atliktais darbais ir pasirinkta įranga, todėl kiekvienam užsakymui suprojektuojame reikiamos įrangos principinę įrengimo schemą ir pateikiame užsakovui išsamią sąmatą apie užsakymo vykdymo kainą. Tai suteikia užsakovui matyti realias projekto išlaidas ir nesirūpinti, kad gali būti papildomų išlaidų ar poreikio naujų detalių pirkimui.

Pagrindiniai mūsų klientai - pramoninės įmonės, vidutinės ir smulkios verslo įmonės, bei privatūs asmenys. Taip pat dirbame kaip subrangovai stambiuose objektuose, atliekame atliktų darbų periodinį patikrinimą, eksploataciją. Atliktiems darbams suteikiamos ilgalaikės garantijos.