Kondicianavimo sistemos

Atliekame kondicionavimo sistemų montavimo darbus gyvenamose, komercinėse ir gamybinėse patalpose.

 

  • Split, multi-split tipo kondicionieriai;
  • Vandeninės šaldymo sistemos su fancoil‘ais;
  • Šalčio mašinų ir aušintuvų montavimas;
  • Oro paruošimo sistemos su įvairias šalčio agentais (freonas, vandens-glikolio mišinys);
  • VRV/VRF kondicionavimo sistemos;
  • Tikslios kontrolės oro kondicionieriai.

 

 

Kondicionavimas


Oro kondicionavimo sistema – visų sudėtinių dalių, reikalingų orui paruošti, visuma, skirta iš anksto numatytiems mikroklimato parametrams (oro temperatūra, santykinė drėgmė, judrumas) patalpoje automatiškai palaikyti.
Visų oro kondicionavimo sistemų veikimo principas yra visada toks pats: paprasčiausią oro kondicionavimo sistemą sudaro vidinis blokas, išorinis įrenginys ir variniai juos jungiantys vamzdeliai. Vamzdeliais šalt nešis teka iš vieno įrenginio į kitą. Būtent šaltnešis absorbuoja energiją viename įrenginyje ir išsklaido ją kitame.


Šaldymo režimas


1. Vidinis blokas
Vidiniame bloke esantis ventiliatorius pučia šiltą patalpos orą per šilumokaitį, kurios spiraliniame vamzdelyje teka šaltas šaltnešis. Šaltas šaltnešis sugeria šilumą iš oro, ir atvėsęs oras yra išpučiamas į patalpą.
2. Variniai vamzdeliai
Vamzdeliais šaltnešis teka iš vieno įrenginio į kitą ir tokiu būdu perneša šilumą iš vidinio bloko į išorinį įrenginį.
3. Išorinis įrenginys
Išorinio įrenginio kompresoriuje suspaudžiamas šaltnešis įkaista, o jo virimo taško temperatūra padidėja. Išoriniame įrenginyje ventiliatorius pučia šaltą lauko orą per šilumokaitį, ir tokiu būdu šiluma iš šilumokaičio spiraliniame vamzdelyje tekančio karšto šaltnešio yra išsklaidoma į aplinką.
4. Šaltnešis
Skystas atvėsęs šaltnešis grįžta atgal į vidinį bloką.
5. Vidinis blokas
Grįžusio į vidinį bloką šaltnešio slėgis sumažėja, jis pereina į dujinę būseną ir vėl absorbuoja šilumą iš patalpos oro.


Kam reikalingas oro kondicionavimas?


Oro kondicionavimo sistema leidžia sukurti komfortinę aplinką, kurioje jūs geriausiai jaučiatės, su tinkama oro temperatūra ir drėgme. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai teikia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą. Šios sąlygos yra pasiekiamos be skersvėjų ir triukšmo.
Trumpai sakant, oro kondicionavimo sistema leidžia jums jaustis geriau, būti aktyvesniu, kūrybingesniu ir darbingesniu.


Kondicionieriaus sumontavimas


Kondicionierius nėra standartinė buitinė technika, kurią užtenka įjungti į "rozetę" ir jau veikia. Svarbiausia - ne įranga, o kaip profesionaliai ji sumontuota ir kokios aptarnavimo garantijos. Ilgas ir patikimas kondicionieriaus veikimas priklauso ne tik nuo reputacijos tos kompanijos, kurioje perkamas, montuojamas ir prižiūrimas kondicionierius, bet ir nuo pačių vartotojų.
Geriausiai šį darbą patikėti profesionalams UAB "Raidvis" kompetentingam kolektyvui, turinčiam šios srities teorinį pasirengimą ir patirtį. Mes galime Jums pasiūlyti įvairių gamintojų ir tipų oro kondicionierius butui, individualiam namui, biurui, viešbučiui, restoranui ir kitoms patalpoms.
Montavimo darbus atliksime greitai ir kokybiškai. Oro kondicionavimo sistemų įrangai suteikiama 1 – 3 metų garantija priklausomai nuo gamintojo.