SISTEMŲ PROJEKTAVIMAS

Mūsų įmonės atestuoti specialistai, įgiję didelę patirtį projektuojant vėdinimo sistemas ES šalyse gali suprojektuoti ir sumontuoti vėdinimo sistemas. Projektuojame: individualius namus, administracines patalpas, komercinės ir gamybinės paskirties patalpas, maitinimo įstaigas, ligones ir.kt. Skirtingos paskirties patalpoms reikalingas skirtingas mikroklimatas: temperatūra, drėgmė, oro kiekių cirkuliacija ir t.t. Įsigilinama į kiekvieną projektą individualiai ir taikomi skirtingi sprendimo būdai kaip sukurti tinkamiausią tos paskirties patalpoms vėdinimo projektą.

Mūsų įmonės projektuotoja kartu su didžiulę patirtį turinčiais specialistais tiksliai parenka vėdinimo įrangą, optimaliausią vamzdynų išdėstymą, parenka optimaliausius filtravimo sprendimus, priklausomus nuo objekto paskirties.
Kadangi specializuojamės ne tik vėdinimo sistemų projektavime bet ir montavime, operatyviai reaguojame į užsakovo pageidavimus, kai reikia priimti sprendimus derinant projektą pagal faktą. Dirbame su projektu nuo vėdinimo sistemos projektavimo iki darbų pridavimo etapo, todėl mes išvengiame papildomų išlaidų ir galime užsakovui pasiūlyti mažesnę kainą. Klientas gali pasirinkti įrangą pagal energetinį efektyvumą, ilgaamžiškumą, aptarnavimo kokybę . Patariame, kad sprendimai būtų šiuolaikiški ir efektyvūs dar daugelį metų.

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

SUSISIEKTI