Ande

ANDE oro kondicionieriai pasižymi aukščiausia apdailos kokybe, ypatingu dėmesiu kiekvienai detalei ir dizainui. Jų kurį sukūrė garsūs  Japonijos dizaineriai. Įranga gaminama remiantis pirmaujančių gamintojų komponentais: „Hitachi“, „Mitsubishi Motors“, „Toshiba“, LG, „Nichicon“, GMCC, „Highly“, „Zhipu“, „Renesas“, „Welling“ ir pagaminta pažangiausiose oro kondicionavimo gamyklose.

ANDE oro kondicionieriai skirti ne tik vėsinti, bet ir pagerinti oro kokybę naudojant pažangią ŠALTOSIOS PLAZMOS jonizacijos sistemą bei platų filtrų pasirinkimą: PM 2,5, su vitaminu C arba sidabro jonu. Įrenginiai  yra ypač tylūs, o tai užtikrina didžiausią naudojimo patogumą.

ANDE kondicionieriai gaminami naudojant ECO technologiją, naudojant R32 šaltnešį, kuris yra ekologiškas. Prietaisams būdinga aukšta A ++ energijos klasė, kuri tiesiogiai sumažina eksploatavimo išlaidas ir išmetamą CO2 kiekį.

SIENINIAI ORO KONDICIONIERIAI

Sieninis kondicionierius itin populiarus dėl jo universalumo, turimas platus galingumo diapazonas, todėl jie tinka daugumai patalpų. Pagrindiniai tokių sistemų privalumai – žemas triukšmingumo lygis, platus asortimentas, kaina.

SIENINIAI/GRINDINIAI ORO KONDICIONIERIAI

Išskirtinai plokščio dizaino kondicionierius idealiai tinka patalpoms su ribota įrengimo erdve, pritaikytas įvairios paskirties ir interjero patalpose.

MULTI SPLIT KONDICIONIERIAI

„Multisplit” oro kondicionieriai – patogus, ergonomiškas ir ekonomiškas sprendimas. Prie vienos sistemos bloko galima prijungti kelis vidinius įrenginiu. Taip taupant fasadų, balkonų ir stogų vietą.

KANALINIAI ORO KONDICIONIERIAI

Kanaliniai (ortakiniai) oro kondicionieriai skirti montuoti lubų erdvėse. Išskirtinai plokščias dizainas idealiai tinka patalpoms su ribota įrengimo erdve, pasižymi nedideliais gabaritais, galimybe vėsinti ir šildyti didelius plotus, tyliu veikimu, paprasta ir pigia eksploatacija.

KASETINIAI ORO KONDICIONIERIAI

Ieškant tinkamo kondicionieriaus komercinėms ar didesnėms patalpoms rekomenduojame rinktis kasetinį ANDE  oro kondicionierių (montuojamas lubose), kuris užtikrina aukščiausia darbo komfortą. Šis įrenginys veikia itin tyliai, paskirsto oro srautą keturiomis kryptimis, todėl nesukels jokio papildomo diskomforto.

MOBILUS ORO KONDICIONIERIUS

Mobilūs Ande CUBE serijos oro kondicionieriai itin praktiškas ir patogiam  naudojimui sukurtas oro vėdinimo bei vėsinimo įrenginys, skirtas visoms vietoms kur neįmanoma įdiegti tradicinio oro kondicionieriaus. Šiltas oras iš patalpos išleidžiamas iš kambario naudojant išleidimo vamzdį kurį galima įsigyti kartu su mobiliu kondicionieriumi. Išleidimo vamzdis gali būti montuojamas lange arba sienoje. Svarbiausia savybė ką siūlo CUBE serijos įrenginiai – mobilumas. Galite lengvai perkelti įrenginį bet kuriuo metu į kitą kambarį, kadangi įrenginys turi ratukus pritvirtintus prie prietaiso. Mobiliuose ANDE oro kondicionieriuose esantis šaltnešis R290 pasižymi geromis termodinaminėmis savybėmis ir mažu poveikiu aplinkai