Airwell

Esame oficialus AIRWELL atstovai bei produkcijos platintojai Lietuvoje.

Airwell – prieš 70 metų Prancūzijoje įkurta oro kondicionierius gaminanti kompanija. Tai pati pirmoji kompanija, kuri ėmė projektuoti ir gaminti oro kondicionavimo įrenginius Europoje. Dabar AIRWELL produktų asortimentas yra žinomas dėl savo didelio patikimumo, efektyvumo, kokybės , puikios išvaizdos ir ekologiškumo visame pasaulyje.

SIENINIAI ORO KONDICIONIERIAI

Sieninis kondicionierius itin populiarus dėl jo universalumo, turimas platus galingumo diapazonas, todėl jie tinka daugumai patalpų. Pagrindiniai tokių sistemų privalumai – žemas triukšmingumo lygis, platus asortimentas, kaina.

SIENINIAI/GRINDINIAI ORO KONDICIONIERIAI

Išskirtinai plokščio dizaino kondicionierius idealiai tinka patalpoms su ribota įrengimo erdve, pritaikytas įvairios paskirties ir interjero patalpose.

KANALINIAI ORO KONDICIONIERIAI

Kanaliniai (ortakiniai) oro kondicionieriai skirti montuoti lubų erdvėse. Išskirtinai plokščias dizainas idealiai tinka patalpoms su ribota įrengimo erdve, pasižymi nedideliais gabaritais, galimybe vėsinti ir šildyti didelius plotus, tyliu veikimu, paprasta ir pigia eksploatacija.

KASETINIAI ORO KONDICIONIERIAI

Ieškant tinkamo kondicionieriaus komercinėms ar didesnėms patalpoms rekomenduojame rinktis kasetinį oro kondicionierių (montuojamas lubose), kuris užtikrina aukščiausia darbo komfortą. Šis įrenginys veikia itin tyliai, paskirsto oro srautą keturiomis kryptimis, todėl nesukels jokio papildomo diskomforto.

MOBILŪS ORO KONDICIONIERIUS

Mobilūs oro kondicionieriai itin praktiškas ir patogiam  naudojimui sukurtas oro vėdinimo bei vėsinimo įrenginys, skirtas visoms vietoms kur neįmanoma įdiegti tradicinio oro kondicionieriaus. Šiltas oras iš patalpos išleidžiamas iš kambario naudojant išleidimo vamzdį kurį galima įsigyti kartu su mobiliu kondicionieriumi. Išleidimo vamzdis gali būti montuojamas lange arba sienoje

ORO KONDICIONIERIUS MONTUOJAMAS LANGE

Šio tipo kondicionieriai montuojami tiek mediniuose ar plastikiniuose languose.

PASTATOMAS ORO KONDICIONIERIUS

MONOBLOKINIAI

„Monobloko“ serijos oro kondicionavimo sprendimą be išorinio bloko. Šio tipo oro kondicionavimo sistema puikiai tinka ten, kur išorinis blokas nepageidaujamas.

KANALINIAI VANDENS KONDICIONIERIAI

„Monobloko“ serijos oro kondicionavimo sprendimą be išorinio bloko. Šio tipo oro kondicionavimo sistema puikiai tinka ten, kur išorinis blokas nepageidaujamas.

VRV KONDICIONIERIAI

VRV sistemą skiriasi nuo dvinarių/daugianarių kondicionierių – droselio (plėtimosi vožtuvo) vieta yra  kiekviename vidiniame bloke, o Split arba Multisplit kondicionieriuose yra išoriniame bloke. o VRF sistemoje yra kiekviename vidiniame bloke. Toks vožtuvo vietos pakeitimas leidžia pailginti atstumą nuo išorinio iki tolimiausio vidinio bloko (iki 200 m.)

Sistemos skirstomos į dvi rūšis – dvivamzdės ir trivamzdės. Esminis skirtumas tarp jų yra gebėjime apšildyti patalpas. Dvivamzdės sistemos tik šildo arba tik šaldo, o tuo tarpu trivamzdės turi galimybę dalį patalpų vėsinti, o likusias – šildyti. Dvivamzdėse sistemose vienu metu visi vidiniai blokai gali arba vėsinti arba šildyti. Antrasis variantas yra labai patogus, ekonomiškas ir praktiškas, tačiau gerokai brangesnis dėl naudojamos sudėtingos įrangos.

LAUKO BLOKO KONDICIONIERIAI

Mini FlowLogic II

Mini FlowLogic III