Modulinės oro tiekimo šalinimo kameros

Sekcijiniai vėdinimo įrenginiai BS

BS sekcijiniai vėdinimo įrenginiai galimi pagaminti 21 skirtingtų dydžių, galimas galios diapazonas nuo 1 000 iki 106 000 m3 / h, galima įvairi oro vėdinimo sistemos konfigūracija. Pagal pageidavimą siūlome didesnio efektyvumo vėdinimo įrenginius.

BD vėdinimo kameros, montuojamos ant stogo

BD stogo vėdinimo įrenginiai gaminami 21 skirtingų dydžių, jų galia siekia nuo 1 000 iki 106 000 m3 / h. Vėdinimo įrenginio pastatymo tiesiai ant stogo privalumas yra galimybė suprojektuoti vėdinimo sistemą su mažiau išsišakojusiu ir trumpesniu vėdinimo kanalų tinklu.

Kompaktiškos vėdinimo kameros BO

BO kompaktiški vėdinimo įrenginiai gaminami 6 dydžių, oro srauto galia apima diapazoną nuo 1000 iki 18000 m3 / h. Šiems kondicionieriams būdinga vieno modulio konstrukcija. Priklausomai nuo reikalingos konfigūracijos, juose gali būti įvairių funkcinių komponentų, skirtų oro apdorojimui.

Vėdinimo kameros, skirtos baseinams OKEANOS

„OKEANOS“ baseinų įrenginiai yra oro tiekimo ir ištraukimo vėdinimo įrenginiai, skirti visų tipų vidaus baseinų salių sausinimui ir vėdinimui. Tipų seriją sudaro 8 dydžiai, apimantys oro srautą nuo 1000 iki 35000 m3 / h.

Kompaktiškas vėdinimo įrenginys AURA

AURA oro vėdinimo įrenginiai su rotaciniu šilumokaičiu yra skirti vėdinti patalpas, kuriose išgaunama daug šilumos, pvz., biurai, bankai, konferencijų salės, diskotekos, restoranai. Įrenginių tipų seriją sudaro 4 dydžiai, apimantys oro srautus nuo 400 iki 12 000 m3 / h.

Ortakių neturintis vėdinimo įrenginys OLIMP

„OLIMP“ ortakiai yra skirti gamybos salių, komercinių patalpų, sandėlių, sporto salių ir kitų patalpų, esančių pastatuose su didele kvadratūra ir tuščia vidine erdve, vėdinimui, šildymui ar vėsinimui. Jie gaminami dviejų dydžių, kurių galia yra 5000 ir 8000 m3 / h.

Garažo vėdinimo įrenginiai BD-G, BO-G, SPS-G

Garažų vėdinimo įrenginiai skirti garažų ir požeminių automobilių stovėjimo aikštelių vėdinimui. Jie gaminami 6 dydžių, kurių galia nuo 1000 iki 36000 m3 / h. Įrenginiai naudojami orui, užterštam anglies monoksidu pašalinti.

Pakabinamas vėdinimo įrenginys SPS

SPS pakabinamos vėdinimo kameros gaminamos 4 dydžių, jų galia nuo 500 iki 5100 m3 / h. Kaip ir sekcijiniuose vėdinimo kamerose, galima parinkti bet kokią sekcijos konfigūraciją, kad būtų gautas specifinis oro apdorojimas.

Pakabinami vėdinimo įrenginiai SPS-DUO

Šių vėdinimo kamerų tipų seriją sudaro 2 dydžiai, kurių nominali galia yra 2 200 m3 / h (SPS-DUO 1) ir 3600 m3 / h (SPS-DUO 2). Šilumos susigrąžinimas realizuojamas dviejų rotacinių šilumokaičių rinkiniu, užtikrinant iki 82% šilumos efektyvumą

Oro šildytuvai su dujų degikliu PEGAZ

PEGAZ dujinis šildytuvas naudojamas šildymo ir vėdinimo įrenginiuose, skirtuose montuoti uždarose patalpose, kuriose dulkėtumas yra įprastas, taip pat darbui už pastato ribų. PEGAZ taip pat gali veikti kaip individualus šildymo modulis vėdinimo ortakyje, kuris yra tam tikros zonos šildytuvas, arba kaip keli ortakių moduliai, dirbantys lygiagrečiai.

Ant stogo montuojamas vėdinimo kamera ROOFTOP-BD

„ROOFTOP-BD“ stogo blokai skirti vienos zonos komercinių patalpų, restoranų, degalinių, sandėlių ir kitų patalpų, paprastai esančių vieno aukšto pastatuose arba viršutiniame daugiaaukščių pastatų aukšte, vėsinimui, šildymui ir vėdinimui. Jie buvo optimizuoti dirbti su vidine oro recirkuliacija (nuo 50% iki 90%), dėl to šilumos (vėsos) regeneravimui nereikia energijos sąnaudų.

Vėdinimo kameros BO-VESTA

BO-VESTA yra oro tiekimo ir išmetimo įrenginys su šilumos atgavimu, turintis labai efektyvų priešpriešinio srauto šilumokaitį (BO-VESTA-1) ir skersinio srauto keitiklį (BO-VESTA-2,3,4). Jų naudojimo dėka galima žymiai sumažinti prietaiso eksploatacijos išlaidas (pavyzdžiui - priešingos srovės šilumokaičiui, naudojamam BO-VESTA-1 versijoje, būdingas iki 91% šilumos atgavimo efektyvumas) .

Pakabinamas oro vėdinimo įrenginys SPS-ECOBOX

SPS-ECOBOX prietaisas yra pakabinamas / statomas kompaktiškas vėdinimo įrenginys, pagamintas pagal PLUG & PLAY standartą, skirtas mažų patalpų vėdinimui. Sistemoje yra G4 klasės filtrai, didelio efektyvumo rekuperatorius (η = 78%) ir ventiliatoriai su EC varikliais, 230V maitinimas.

Oro sausintuvai BO-CK

„VBW Engineering“ siūlo ir oro sausintuvus. Jų novatoriškas veikimas pagrįstas papildomo šilumos atgavimo įtaiso (rekuperatoriaus) naudojimu regeneracinio oro linijoje, o tai žymiai sumažina prietaiso energijos poreikį.CK tipo sorbciniai oro sausintuvai iš BO serijos oro kondicionierių naudojami ventiliacijos sistemose.

Kompaktiškas pakabinamas valdymo pultas SPS-COMPACT

Pristatome naujausią įmonės produktą - pakabinamą „SPS-COMPACT“ kompaktišką versiją. Dėl savo ypatingų savybių jis puikiai tinka gyvenamiesiems pastatams, biurams, mokykloms, darželiams, sporto salėms, restoranams arba kaip papildoma priemonė baseinų ir sveikatos priežiūros įstaigų aptarnavime.